Loading...

Gaz w butlach

Od początku działalności firmy zajmujemy się sprzedażą gazu propan i propan – butan w butlach dla odbiorców indywidualnych a także przedsiębiorstw oraz instytucji.

Służy temu baza produkcyjna w postaci rozlewni gazu oraz floty samochodów dostawczych obsługujących transport gazu do odbiorców.

Posiadamy sprawdzoną blisko półtoratysięczną bazę odbiorców indywidualnych zarówno w postaci punktów wymiany butli gazowych na wsiach i miastach województw południowo – wschodniej Polski. Są to zarówno odbiorcy gazu w butlach do celów gospodarczych w domach jak i do celów grzewczych w przydomowych instalacjach gazowych.

Dużą grupę wśród odbiorców gazu w butlach stanowią przedsiębiorstwa, dla których dostarczamy gaz w butlach dla własnych celów produkcyjnych – zasilania wózków widłowych ale tez dla specjalistycznych przedsiębiorstw świadczących usługi outsourcingowe polegające na zabezpieczeniu wewnętrznego transportu i magazynowania wyrobów i towarów. Znaczącą grupą odbiorców jest też grupa przedsiębiorstw głównie z branży budowlanej dla której dostarczamy butle z gazem do celów wykorzystywania w nagrzewnicach oraz innych urządzeniach do których wykorzystywany jest gaz propan lub propan – butan.

Dużą grupę odbiorców stanowią także stacje paliw sprzedające butle z gazem

Posiadamy niezbędną ilość własnych butli gazowych o wszystkich występujących na rynku pojemnościach – 33 kg, 11 kg, 5, 3, 2, 1 i 1/2 kg. W miarę potrzeb klienta jesteśmy w stanie zabezpieczyć dla jego potrzeb i wydzierżawić niezbędną ilość butli gazowych.

Prowadzimy dostawy gazu w butlach zarówno na terenie miasta Radomia i okolic, Zwolenia i okolic ale także na cały obszar Polski południowo – wschodniej.

Zapraszamy do współpracy, w zakresie zarówno zamówień na gaz w butlach jak i pytań związanych z tą sfera działalności korzystając z formularza zamieszczonego poniżej lub telefonicznie z osoba odpowiedzialną za dostawy – Piotrem Frączkiem – tel. 513 154 383.