Loading...

O nas

Nasza firma została założona w 1990 roku w Orońsku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie dystrybucją gazu w butlach. Z biegiem lat firma sukcesywnie rozwija się, poszerzając zakres oferowanych produktów o sprzęt gospodarstwa domowego. W 1991 r. Utworzono nowy oddział w Zwoleniu, obok Radomia, i podjęto nową działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej gazu i sprzętu gospodarstwa domowego. W 1994 r. Firma przeszła restrukturyzację i pojawiła się nowa sytuacja. Zdecydowaliśmy , że naszym priorytetem będzie dystrybucja propanu i propan-butanu. Następnie zbudowano pierwszą stację LPG i rozlewnię w Radomiu. W 1998 r. Zgodnie z nową ustawą o rehabilitacji zawodowej i zatrudnieniu osób niepełnosprawnych firma otrzymała status zakładu pracy chronionej. W 1999 r. Wydano nam licencję na obrót paliwami płynnymi przez Departament Energetyki. Na przestrzeni lat 1998-2000 profesjonalizm stał się naszym priorytetem. Pracownicy zostali skierowani na szereg kursów i warsztatów w odpowiednim zakresie. Z wiedzy i nowego spojrzenia na przyszły biznes powstały profesjonalne działy handlu i marketingu.

W drodze ewolucji spółka wdrożyła nowoczesną technologię w postaci rozlewni gazu płynnego zlokalizowanej w Radomiu przy ul. Tokarskiej 3. Nasza rozlewnia gazu jest wyposażona w nowoczesne urządzenia technologiczne, w pełni zautomatyzowane posiadające atesty i certyfikaty jakości. Linia technologiczna do napełniania butli 11 kg została wyposażona również w dodatkowe stanowisko kontroli szczelności tak, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo użytkowników butli. Nasza rozlewnia może napełnić 1000 szt. /h butli 11 kg. Mamy również możliwość napełniania butli turystycznych od 0, 5 kg do 5 kg oraz komunalnych 33 kg. Posiadanie zbiorników magazynowych o łącznej pojemności V = 500 m3 pozwalają na ciągłą organizację dostaw gazu. Własna bocznica kolejowa z punktem przeładunkowym pozwala na dużą swobodę zakupu gazu od różnych producentów gazu.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w połączeniu z nowoczesnym systemem transportu (autocysterny, samochody dostawcze do przewozu butli 11kg) sprawia, że Naszym klientom oferujemy kompleksową i terminową obsługę w zakresie dostaw gazu. Marian Janiszek i Wspólnicy MAR – ROM to nowoczesna firma, dla której wysoka jakość produktu i zadowolenie klientów to fundament, na którym opiera swoją działalność.

Prowadzimy sprzedaż hurtową gazu płynnego, zajmuje się dystrybucją butli, ale również kompleksowo wykonuje instalacje przemysłowe na gaz płynny. Realizuje projekty LPG, wykorzystywane w procesach technologicznych w przemyśle, rolnictwie i budownictwie. Tak zorganizowana sieć dystrybucyjna wraz ze sprawnie działającym zespołem konsultantów i doradców gwarantuje naszym Klientom kompleksową obsługę, wysokiej jakości produkt, terminowo i niezawodność dostaw, solidny serwis oraz bezpieczeństwo i wygodę, a także świadomość użytkowania prawdziwie ekologicznego źródła energii.